08 серпня 2022 року Мапа сайту

Посилання на Zoom конференції професорсько-викладацького складу кафедри

Кафедра післядипломної освіти  лікарів-стоматологів продовжує розвивати дистанційні формі навчання. Ще у 2007 році співробітниками кафедри спочатку був створений сайт кафедри. Що дало можливість розширити інформаційні можливості начального процесу на кафедрі. www.dentaero.com

Надалі  були створені сайти для підготовки лікарів-інтернів та студентів до ліцензійного іспиту Крок-3 та Крок-2 Стоматологія. Також створювалась платформа для дистанційного навчання

network.dentaero.com

Зараз активно впроваджуєтеся платформа дистанційного навчання, де розміщуються матеріли для підготовки лікарів-інтернів та лікарів-курсантів, додаються відеоматеріали та інше.

distance.dentaero.com

Більшість розробок базується на сучасному обладнанні стоматологічної клініки «Професорська стоматологія» яка є базою підготовки лікарів-інтернів Української медичної стоматологічної академії.

Розробник проектів www.dentaero.com, network.dentaero.com, distance.dentaero.com, асистент кафедри Дубина В.О.

Маємо надію що наші розробки допоможуть лікарям-інтернам,  лікарям-курсантам та студентам академії під час проведення карантину, а також і у подальшому навчанні.

Лікарям-інтернам

До уваги лікарів-інтернів представлений лекційний матеріал кафедри післядипломної освіти  лікарів-стоматологів.

Лекція. Диференційна діагностика пухлин ЩЛД

читає к.мед.н., доцент Коломієць С.В.

Лекція. Підвищене стирання твердих тканин зуба

Лекцію читає Доктор медичних наук, професор Силенко Ю.І.

Лекція. Предракові захворювання слизової оболонки ротової порожнини і червоної облямівки губ.

читає Професор Скрипнікова Таїса Петрівна

Лекція. Діагностика, онконастороженість, профілактика пухлин ЧЛХ

читає к.мед.н., доцент Коломієць С.В.

Лекція. Профілактика основних стоматологічних захворювань

читає  к.мед.н., доцент Шинкевич В.І.