08 серпня 2022 року Мапа сайту

 Кафедра післядипломної освіти лікарів-стоматологів проводить дворічну підготовку лікарів-інтернів за фахом „Стоматологія”.

Проводяться наступні цикли підвищення кваліфікації лікарів:

-цикл спеціалізації за фахом "Хірургічна стоматологія"

-цикл спеціалізації за фахом "Терапевтична стоматологія"

-цикл спеціалізації за фахом "Стоматологія"

-цикл стажування за фахом "Хірургічна стоматологія"

-цикл стажування за фахом "Терапевтична стоматологія"

-цикл тематичного вдосконалення "Карієс та його ускладнення"

-цикл тематичного вдосконалення "Захворювання тканин пародонта та СОПР"

-цикл тематичного вдосконалення "Актуальні питання стоматології"

-цикл тематичного вдосконалення "Онкологія в стоматології"

-цикл тематичного вдосконалення "Знеболення та невідкладна допомога на амбулаторному стоматологічному прийомі"

   На кафедрі навчаються клінічні ординатори-іноземці,  аспіранти.  З 1991 р. на кафедрі пройшли навчання 3257 лікарів-інтернів і підвищили кваліфікацію понад 12500 лікарів-стоматологів.

  Кафедра розташована на базі  КП «Полтавський обласний центр стоматології – стоматологічна клінічна поліклініка, обладнана 35 робочими місцями у клінічних залах, є 3 навчальні кімнати та комп’ютерний клас. Клінічними базами кафедри на основі договорів про співпрацю являються КНП «Чернігівська обласна стоматологічна поліклініка», КНМП «Кременчуцький міський стоматологічний центр», приватні стоматологічні клініки та кабінети м. Полтави, що сприяє підвищенню ефективності післядипломної освіти лікарів-стоматологів у сучасних умовах. Це клініка-студія „Аполонія”, «Професорська стоматологічна клініка», стоматологічна клініка „Ортекс” , зуботехнічна лабораторія „МІКС-ЛАБ”. 

  З 1998 р. кафедра мала статус опорної в системі післядипломної освіти за фахом “Стоматологія”, “Терапевтична стоматологія”.   За цей період створено 56 типових навчальних планів та програм, які були впроваджені у навчальний процес однопрофільних кафедр вузів України.   У центрі постійної уваги  колективу кафедри – підвищення якості навчання, оптимізація методів контролю знань, сучасні підходи до викладання.

   З 2000 року на кафедрі започаткований і проводиться щорічний Всеукраїнський професійний конкурс лікарів-стоматологів “Шлях у світ майстерності” серед лікарів-інтернів профільних кафедр вищих навчальних закладів України. 19-20 травня 2008 р. кафедра прийняла участь в організації та проведенні I Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності та семінару „Актуальні інфекції та їх профілактика”.  З 2008 р. разом з обласним управлінням охорони здоров’я проводиться конкурс серед дитячих стоматологів „Кращий лікар-профілактист”. Традиційно з 2012 р. на кафедрі проводиться регіональний етап Міжнародного  конкурсу реставраційних клінічних випадків від медичних вузів CERAM X CASE CONTEST (GCCC). У 2008 р. створений сайт кафедри http:/www.dentaero.com, що дозволило оперативно доносити інформацію про хід навчального процесу лікарям-інтернам і лікарям-курсантам. У навчальний процес введений 16-годинний тематичний цикл „Інформаційні технології в стоматології”, який передбачає вивчення застосування комп’ютерів у стоматологічній практиці.